Albert Haitjema

Albert Haitjema

Mannelijk 1909 - 1971  (61 jaar)

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Albert HaitjemaAlbert Haitjema is geboren op 20 sep 1909 in Vriezenveen, Vriezenveen; is gedoopt op 07 nov 1909 in Vriezenveen; is gestorven op 07 apr 1971 in Almelo.

    Albert getrouwd Geesje van Haarst op 20 mrt 1931 in Hellendoorn. Geesje (dochter van Evert van Haarst en Johanna Reuvers) is geboren op 07 feb 1909 in Den Ham; is gestorven op 25 feb 1946 in Vriezenveen, Vriezenveen. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. [Niet openbaar]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 3. [Niet openbaar]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    3. 4. [Niet openbaar]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    4. 5. [Niet openbaar]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    5. 6. [Niet openbaar]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

    Albert getrouwd Geertken Evers op 27 jan 1950 in Vriezenveen. Geertken is geboren op 19 jun 1913 in Tubbergen; is gestorven op 30 okt 2016; is begraven in Vroomshoop. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 7. [Niet openbaar]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 8. Levenloos kind Haitjema  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 13 jun 1951 in Vriezenveen, Vriezenveen; is gestorven op 13 jun 1951 in Vriezenveen, Vriezenveen.
    3. 9. [Niet openbaar]  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven


Generatie: 2

  1. 2.  [Niet openbaar][Niet openbaar] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Albert1)

  2. 3.  [Niet openbaar][Niet openbaar] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Albert1)

    Gezin/Partner: Gerhard Vos. Gerhard (zoon van Tienus Vos en Hendrikje Timmer) is geboren op 04 aug 1929 in Vriezenveen; is gestorven op 11 mei 2010; is begraven in Westerhaar. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  3. 4.  [Niet openbaar][Niet openbaar] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Albert1)

  4. 5.  [Niet openbaar][Niet openbaar] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Albert1)

  5. 6.  [Niet openbaar][Niet openbaar] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Albert1)

  6. 7.  [Niet openbaar][Niet openbaar] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Albert1)

    Gezin/Partner: [Niet openbaar]. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  7. 8.  Levenloos kind Haitjema Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Albert1) is geboren op 13 jun 1951 in Vriezenveen, Vriezenveen; is gestorven op 13 jun 1951 in Vriezenveen, Vriezenveen.

  8. 9.  [Niet openbaar][Niet openbaar] Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Albert1)